Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

POLSKI LINK - Polska Społeczność w Leeds, Yorkshire, Anglia.

Polskie Chrzescijanskie Spotkania w Leeds, w Anglii. Zapraszamy! www.polskilink.com.pl . POLISH CHRISTIAN FELLOWSHIP IN LEEDS.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Witajcie na stronie Polski Link!
Witaj na stronie startowej

Witajcie na stronie Polski Link

E-mail Print PDF

Serdecznie zapraszamy na

Polskie Chrześcijańskie Spotkania w centralnym położeniu w Leeds na Beestonie.

Prosimy napisać do nas przez "KONTAKT" udostępniony na tej stronie i poinformujemy o wszystkich szczegółach, godzinach i miejscach spotkań.


Ta strona została założona aby służyć ku przypomnieniu nam o tym co jest najważniejsze w życiu.

Podstawowa prawda zawarta w Słowie Boga mówi, że Pan Jezus, przyszedł na ten świat w konkretnym celu, aby człowiek mógł pojednać się z Bogiem gdyż z powodu naszych grzechów staliśmy się wrogami Boga. 
Na krzyżu Pan Jezus dokonał odkupienia raz jeden na zawsze.
Wszystko co było potrzebne aby człowiek mógł zostać usprawiedliwiony dokonało się. Pan Jezus umarł na krzyżu gdyż wziął na siebie nasze grzechy lecz trzeciego dnia zmartwychwstał i teraz oferuje każdemu swoją sprawiedliwość za darmo jako dar aby nikt się nie chlubił przed Bogiem ze swoich uczynków.

Każdy, który przyjdzie w wierze i upamiętaniu do Pana Jezusa otrzyma życie wieczne za darmo.

Proszę skorzystajcie z zaproszenia na Polskie Spotkania, a jeśli za daleko mieszkacie od Leeds aby nas odwiedzić, to zapraszamy do skorzystania z różnych rzeczy na tej stronie.

W miarę możliwości i czasu, strona będzie rozbudowana, a na razie proszę popatrzeć na to co już jest zamieszczone pod różnymi kategoriami w „Menu Witryny”.

Pamiętajcie, najlepsze rzeczy czasami skromnie wygłądają! Ale patrzmy głębiej!

Serdecznie zapraszamy do dalszego kontaktu, i jeśli ktoś chce to chętnie poślę linki do różnych innych ciekawych materiałów do czytania i oglądania.

Last Updated on Sunday, 28 August 2016 20:39  

Gościmy

We have 1 guest online